Johann Friedrich, 1665-1679. 2/3 Taler 1676, Hannover. 16.68 g. Dav. 380 A; Welter 1731.
previous lot Lot number 8977 next lot
150.00 €
Hammer-price / sale price: 370.00 €
(Preliminary hammer price)
Johann Friedrich, 1665-1679.
2/3 Taler 1676, Hannover. 16.68 g.
Dav. 380 A; Welter 1731.
Sehr schön-vorzüglich
Dav. 380 A; Welter 1731.
Sehr schön-vorzüglich