Leopold I., 1690-1729. Teston 1716. 8.37 g. Flon 98.
FRANKREICH/LOTHRINGEN, HERZOGTUM
previous lot Lot number 8514 next lot
125.00 €
Hammer-price / sale price: 145.00 €
(Preliminary hammer price)
Leopold I. 1690-1729.
Teston 1716. 8.37 g.
Flon 98.
Vorzüglich-Stempelglanz
Teston 1716. 8.37 g.
Flon 98.
Vorzüglich-Stempelglanz