Kanton. 3 Batzen 1809. D./T. 140 a, 144.

SCHWEIZ, BASEL

Lot number 6580

Estimated price: 75.00 €
Hammer-price / sale price: 135.00 €

Kanton.
3 Batzen 1809. 4,02 g. Dazu: Batzen 1826. 2,59 g.
D./T. 140 a, 144.

2 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz