Paolo Renier, 1779-1789. Montenegro 3097, 3120 (R), 3123.

ITALIEN, VENEDIG

Lot number 6503

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 250.00 €

Paolo Renier, 1779-1789.
15 Soldi 1778, 3,60 g; 1/8 Tallero 1786, 3,38 g; Soldo, 1,54 g.
Montenegro 3097, 3120 (R), 3123.

3 Stück., Sehr schön-vorzüglich