5 Reichsmark 1925 D. J. 322. GERMAN COINS SINCE 1871WEIMARER REPUBLIK Back to the list previous lot Lot number 1172 next lot Estimated price: 75.00 € Hammer-price / sale price: 105.00 € 5 Reichsmark 1925, D. Rheinlande. J. 322.Vorzüglich-Stempelglanz