Oskar II., 1872-1905. 12 Skilling 1873, Kongsberg. 2.88 g. Ahlström 14.
NORWEGEN, KÖNIGREICH
Oskar II. 1872-1905.
12 Skilling 1873, Kongsberg. 2.88 g.
Ahlström 14.
Vorzüglich-Stempelglanz
Ahlström 14.
Vorzüglich-Stempelglanz