Carlos IV., 1788-1808. 8 Reales 1794 IJ, Lima. 26.81 g. Calicó 910.
WORLD COINS AND MEDALS
PERU
Carlos IV. 1788-1808.
8 Reales 1794, IJ, Lima. 26.81 g.
Calicó 910.
Sehr schön-vorzüglich
Calicó 910.
Sehr schön-vorzüglich