Wilhelm I., 1861-1888. Vereinstaler 1866 A. 18.49 g. AKS 99; Dav. 782; Kahnt 388; Thun 270; Olding 405.
Wilhelm I. 1861-1888.
Vereinstaler 1866, A. 18.49 g.
AKS 99; Dav. 782; Kahnt 388; Thun 270; Olding 405.
Vorzüglich-Stempelglanz
Vorzüglich-Stempelglanz