Provinz Kirin. 1 Dollar 1904. 25.60 g. Dav. 176; L./M. 552.
WORLD COINS AND MEDALS
CHINA
previous lot Lot number 4678 next lot
600.00 €
Hammer-price / sale price: 1,000.00 €
Provinz Kirin.
1 Dollar 1904. 25.60 g.
Dav. 176; L./M. 552.
R Kl. Randfehler, sehr schön
1 Dollar 1904. 25.60 g.
Dav. 176; L./M. 552.
R Kl. Randfehler, sehr schön