Provinz Kirin. 1 Dollar 1903. 26.42 g. Dav. 176; L./M. 547.
WORLD COINS AND MEDALS
CHINA
previous lot Lot number 4677 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 2,800.00 €
Provinz Kirin.
1 Dollar 1903. 26.42 g.
Dav. 176; L./M. 547.
Sehr schön-vorzüglich
1 Dollar 1903. 26.42 g.
Dav. 176; L./M. 547.
Sehr schön-vorzüglich