Frederik VI., 1808-1839. Rigsbankdaler 1813, Kopenhagen. 14.39 g. Hede 24 B.
DÄNEMARK, KÖNIGREICH
previous lot Lot number 477 (eLive Auction 83) next lot
600.00 €
sale price:
600.00 €
(plus premium)
Frederik VI. 1808-1839.
Rigsbankdaler 1813, Kopenhagen. 14.39 g.
Hede 24 B.
Vorzüglich-Stempelglanz
Hede 24 B.
Vorzüglich-Stempelglanz