50 Pfennig 1877 B. J. 7.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSKLEINMÜNZEN
previous lot Lot number 2832 (eLive Auction 83) next lot
75.00 €
sale price:
75.00 €
(plus premium)
50 Pfennig 1877, B.
J. 7.
Hübsche Patina, vorzüglich-Stempelglanz
J. 7.