50 Reichspfennig 1924 A. J. 318.
GERMAN COINS SINCE 1871
WEIMARER REPUBLIK
50 Reichspfennig 1924, A.
J. 318.
Sehr schön-vorzüglich
J. 318.
Sehr schön-vorzüglich