Gulden 1847. 10.60 g. AKS 12; J. 27.
FRANKFURT, STADT
Gulden 1847. 10.60 g.
AKS 12; J. 27.
Vorzüglich-Stempelglanz
AKS 12; J. 27.
Vorzüglich-Stempelglanz